close icon
page-title
Jak pokochałam gangstera
Jak pokochałam gangstera

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Jak pokochałam gangstera
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Reżyser: Open Mind Production

Jak pokochałam gangstera CDA HD • Lektor PL • Gdzie obejrzeć?

star6.7
186Ocen
date2022
loader

Jak pokochałam gangstera Recenzje

 • avatar

  IndieInnovator

  |6 godziny temu
  Zaje….. fajny :)
 • avatar

  BingeBuddy

  |2 dni temu
  oglądam jednocześnie to i Akademia Pana Kleksa leci na drugim ekranie bo kolega mówi że to gniot
 • avatar

  K-DramaKween

  |2 dni temu
  głupota ludzka nie zna granic - to o tobie jak nie wiesz jak odpalić film po prostu
 • avatar

  Bacha

  |8 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  IziMovie1

  |10 dni temu
  Zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
 • avatar

  GoldenAgeGuru

  |13 dni temu
  film fajny ale reklam dużo, ale i tak jak na to ze za free to przeboleje

Jak pokochałam gangstera Obsada

Spis treści

Gdzie oglądać Jak pokochałam gangstera online?

Chcąc obejrzeć Jak pokochałam gangstera online, masz kilka opcji. Jedną z nich jest serwis cda-hd.net, który oferuje legalny i bezpieczny dostęp do tego oraz wielu innych filmów. Możesz tam znaleźć Jak pokochałam gangstera z lektorem pl lub z napisami pl, w zależności od preferencji. Warto jednak pamiętać, że to nie jedyny sposób na obejrzenie tego tytułu – możesz także skorzystać z platform VOD takich jak Netflix, Player.pl czy Vod.pl, gdzie film jest dostępny za opłatą.

Image Jak pokochałam gangstera film online

Fabuła i akcja filmu gangsterskiego o Nikosiu

Jak pokochałam gangstera to kontynuacja głośnego polskiego filmu sensacyjnego Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. W sequelu śledzimy dalsze losy Nikodema Skotarczaka, zwanego Nikosiem, w którego rolę ponownie wciela się Tomasz Włosok. Film pokazuje świat nielegalnego biznesu oczyma kobiet związanych z gangsterskim życiem. Nikoś, człowiek o nieposkromionym apetycie na sukces, specjalizuje się w przemycie luksusowych samochodów do Polski.

Akcja kręci się wokół budowania przez niego samochodowego imperium, zdobywania coraz większych pieniędzy i kryminalnych wyzwań, z jakimi się mierzy. W tej ponurej, lecz trzymającej w napięciu opowieści nie brakuje spektakularnych scen akcji, takich jak ucieczka Nikosia z więzienia. W tle płyną wątki miłosne i egzystencjalne rozterki głównego bohatera, który nieustannie musi wybierać między legalną a nielegalną drogą do fortuny.

Nielegalny biznes i życie w świecie przestępczym

Głównym tematem filmu Jak pokochałam gangstera jest funkcjonowanie w cieniu prawa i praktyki z pogranicza przestępczego półświatka. Nikoś Skotarczak, nasz antyboaher, zajmuje się procederem nielegalnego importu pojazdów do Polski. Jak pokazują wydarzenia, jest to niebezpieczny i obfitujący w ryzyko biznes.

Dzięki filmowi możemy przyjrzeć się bliżej tej kryminalnej branży, jej mechanizmom, zasadom i zakulisowym rozgrywkom. Poznajemy kolejne postacie i role w tym półświatku, jak również zobaczmy dynamikę i sieci powiązań między poszczególnymi gangsterami.

Akcja często przenosi nas w miejsca o wątpliwej reputacji – podejrzane kluby, mafijne meliny, kryjówki z bronią. Obserwujemy też, jak Nikoś wielokrotnie musi się zmierzyć z przemocą, oblicząć ryzyko i podjąć trudne decyzje. Wszystko to tworzy mroczny, lecz wciągający obraz życia w kryminalnej rzeczywistości.

Twórcy i obsada Jak zostałem gangsterem 2

Kontynuacja losów Nikosia to zasługa tych samych twórców, którzy odpowiadali za sukces pierwszej części. Reżyserem Jak pokochałam gangstera jest Maciej Kawulski, który wyreżyserował również Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Scenariusz napisali Krzysztof Gureczny i Mateusz Bednarkiewicz, bazując na książce Nikodema Skotarczaka "Jak pokochałam gangstera".

W rolę tytułowego Nikosia ponownie wcielił się Tomasz Włosok, który świetnie sportretował tę barwną i kontrowersyjną postać. U jego boku zobaczymy m.in. Magdalenę Boczarską, Natalię Siwiec, Tomasza Oświecińskiego i Mateusza Nędzkę. Obsada została niemal w całości zachowana z pierwszej części, dając widzom szansę na ponowne spotkanie z lubianymi bohaterami.

Produkcja i zdjęcia

Film Jak pokochałam gangstera został wyprodukowany przez Open Mind Production, która wyprodukowała już wiele popularnych polskich filmów i seriali. Zdjęcia do sequela kręcono w Warszawie i innych lokacjach na przełomie 2021 i 2022 roku. Ciekawostką jest, że na planie przez dłuższy czas przebywał Nikodem Skotarczak, dzieląc się cennymi uwagami na temat swojego życia i postaci.

Image Jak pokochałam gangstera 2022

Dlaczego warto obejrzeć kontynuację przygód Nikosia?

Jak pokochałam gangstera to świetna propozycja dla wszystkich widzów, którzy pokochali pierwszą część historii Nikosia i jego brawurowych wyczynów. Film oferuje kontynuację wciągającej akcji, tym razem ukazanej z perspektywy kobiet. To opowieść pozwalająca lepiej zrozumieć motywacje i dylematy głównego bohatera, a także zgłębić mroczny świat przestępczości.

Fani dobrego kina kryminalnego z pewnością docenią trzymający w napięciu scenariusz, wartką akcję i dobrze wykreowane postacie. A te najlepsze sceny akcji, jak ucieczka Nikosia z więzienia, z miejsca wejdą do panteonu najlepszych tego typu sekwencji w polskim kinie.

Gdzie obejrzeć cały film Jak pokochałam gangstera za darmo?

Niestety, obejrzenie Jak pokochałam gangstera za darmo w pełnej legalnej i bezpiecznej wersji nie jest obecnie możliwe. Film ten wciąż jest nowością na rynku VOD i w kinach, dlatego dystrybutorzy chronią go przed nielegalnym udostępnianiem. Jednakże istnieje kilka legalnych sposobów na obejrzenie tego tytułu online.

Jedną z opcji jest serwis cda-hd.net, który oferuje legalny dostęp do Jak pokochałam gangstera z lektorem pl lub z napisami pl za opłatą. Dodatkowo film można obejrzeć na innych platformach VOD, jak np. Vod.pl, Player.pl czy Chili. Warto też śledzić repertuar kin i obejrzeć film na dużym ekranie, jeśli tylko będzie taka okazja.

Podobne filmy do Jak pokochałam gangstera

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 186

Udostępnij