close icon
page-title
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Hotel Transylvania: Transformania
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Sony Pictures Animation

Hotel Transylwania 4 CDA HD • Lektor PL • Gdzie obejrzeć?

star7.2
3630Ocen
date2021
loader

Hotel Transylwania 4 Recenzje

 • avatar

  GoldenAgeGuru

  |7 godziny temu
  film fajny ale reklam dużo, ale i tak jak na to ze za free to przeboleje
 • avatar

  Bacha

  |3 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  BingeBuddy

  |6 dni temu
  oglądam jednocześnie to i Akademia Pana Kleksa leci na drugim ekranie bo kolega mówi że to gniot
 • avatar

  K-DramaKween

  |6 dni temu
  głupota ludzka nie zna granic - to o tobie jak nie wiesz jak odpalić film po prostu
 • avatar

  Madziaifilmy

  |8 dni temu
  Mega super fajne spoko ale po skunie byłoby lepiej heheh
 • avatar

  IndieInnovator

  |10 dni temu
  Zaje….. fajny :)
 • avatar

  SerialowaZuza

  |11 dni temu
  XD dla ludzi co nie czają jak oglądać i tylko narzekają
 • avatar

  IziMovie1

  |14 dni temu
  Zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!

Hotel Transylwania 4 Obsada

Hotel Transylwania 4 Trailer

Spis treści

Jak fabuła Hotelu Transylwania 4 odnosi się do wcześniejszych części serii?

Hotel Transylwania 4 kontynuuje wątki i postacie z poprzednich odsłon serii. Centralna postać Draculi oraz jego przyjaciół: Wilkołaka, Mumii, Niewidzialnej Kobiety i innych potworów poznanych w poprzednich filmach, zostaje wpleciona w nową, zabawną opowieść. Tym razem tajemniczy wynalazek Van Helsinga – "Monstryfikator" – sprawia, że Drac i jego kompani zostają przemienieni w ludzi, a Johnny staje się potworem.

To odwrócenie ról prowadzi do licznych komicznych sytuacji, gdy postacie muszą odnaleźć się w nowych, "niedopasowanych" ciałach. Drac jest nagle pozbawiony swoich legendarnych mocy wampira, podczas gdy dotąd zwyczajny człowiek Johnny zachwyca się życiem jako potwór. Ta przemieszana rzeczywistość zmusza ich do współpracy, by odwrócić efekty Monstryfikatora i powrócić do swoich prawdziwych form.

Image Hotel Transylwania 4 film online

Kto wyreżyserował Hotelu Transylwania 4?

Reżyserem Hotelu Transylwania 4 jest ponownie doświadczony duet - Genndy Tartakovsky i Michelle Murdocca. Tartakovsky był głównym reżyserem wszystkich poprzednich części serii, więc kontynuacja pod jego kierownictwem zapewnia spójność wizji artystycznej i poczucia humoru tej animowanej franczyzy.

Dorobek twórców Hotelu Transylwania 4

Genndy Tartakovsky to ceniony animator, który wyreżyserował takie kultowe seriale jak "Samurai Jack", "Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów" czy "Przmycham". Michelle Murdocca jest cenionym scenarzystą i producentem filmów animowanych, mającym na koncie współpracę przy takich hitach jak "Epoka Lodowcowa" i "Red'owana Żyrafa".

Gdzie obejrzeć cały film Hotel Transylwania 4 za darmo?

Hotel Transylwania 4 możesz obejrzeć legalnie na wielu popularnych platformach streamingowych takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy cda-hd.net. Serwisy te oferują całkowicie legalny i bezpieczny dostęp do treści, w tym najnowszych premier filmowych. cda-hd.net jest jedną z dobrych opcji, gdzie możesz znaleźć Hotel Transylwania 4 z lektorem lub napisami w języku polskim.

Choć oczywiście istnieją nielegalne źródła udostępniające filmy za darmo, zdecydowanie zalecamy obejrzenie Hotelu Transylwania 4 z legalnej, płatnej platformy. Zapewnia to wyższą jakość obrazu i dźwięku oraz gwarantuje, że nie będziesz narażony na ryzyko złapania wirusów i szkodliwego oprogramowania podczas strumieniowania.

Jakie postacie pojawiają się w najnowszej części Hotelu Transylwania?

W Hotelu Transylwania 4 powracają wszystkie kultowe postacie z poprzednich części serii, w tym oczywiście jej gwiazdor - Drakula oraz jego córka Mavis, zięć Johnny i wnuki. Towarzyszą im również znani przyjaciele Draca: Wilkołak Wayne, Mumia Murray, Niewidzialna Kobieta Eunice, Frankenstein i jego potworny kuzyn Buda.

Oprócz głównych bohaterów, w czwartej odsłonie pojawiają się również nowe postacie, w tym tajemniczy Van Helsing, którego wynalazek - "Monstryfikator" - odgrywa kluczową rolę w zamianie Draca i jego przyjaciół w ludzi, a Johnny'ego w potwora. To właśnie ich przemiana i próby odwrócenia efektów Monstryfikatora stanowią oś fabularną tej części.

Image Hotel Transylwania 4 2021

Dlaczego warto obejrzeć animację Hotelu Transylwania 4?

Hotel Transylwania 4 zdecydowanie warto obejrzeć z kilku powodów. Po pierwsze, to kontynuacja niezwykle popularnej i lubianej serii animowanej, która na przestrzeni lat zdobyła rzesze fanów na całym świecie. Kolejna część pozwala więc powrócić do dobrze znanych i lubianych bohaterów oraz ich przezabawnych przygód.

Co więcej, czwarta odsłona wprowadza świeży, odmienny wątek fabularny, gdy role potworów i ludzi zostają odwrócone. To gwarantuje mnóstwo zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Oprócz doskonałej rozrywki, film ten oferuje również wartościowe przesłanie o akceptacji i zrozumieniu dla inności.

Czy film przekazuje jakąś ciekawą przesłankę dla widzów?

Hotel Transylwania 4 w swojej lekkiej i przyjemnej konwencji animowanej komedii udanie przemyca ważne przesłanie o tolerancji, akceptacji odmienności i niezamykaniu się w ramach schematycznych ról. Gdy Drac i jego przyjaciele zostają zamienieni w ludzi, a Johnny przemienia się w potwora, muszą stawić czoła uprzedzeniom i stereotypom.

Cały film ukazuje, jak ich perspektywa na "normalność" i "inność" zostaje wywrócona do góry nogami. W efekcie zarówno potwory, jak i ludzie uczą się wzajemnego zrozumienia i docenienia różnorodności. To wartościowe przesłanie o otwartości umysłu i szacunku dla innych, przekazane w sposób przystępny i zabawny, czyni Hotel Transylwania 4 godnym polecenia nie tylko dla najmłodszych widzów.

Podobne filmy do Hotel Transylwania 4

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 3630

Udostępnij