close icon
page-title
Black Adam
Black Adam

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Black Adam
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: New Line Cinema

Black Adam CDA HD • Lektor PL • Gdzie obejrzeć?

star7
5943Ocen
date2022
loader

Black Adam Recenzje

 • avatar

  Bacha

  |3 godziny temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  SerialowaZuza

  |2 dni temu
  XD dla ludzi co nie czają jak oglądać i tylko narzekają
 • avatar

  BingeBuddy

  |3 dni temu
  oglądam jednocześnie to i Akademia Pana Kleksa leci na drugim ekranie bo kolega mówi że to gniot
 • avatar

  IziMovie1

  |5 dni temu
  Zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
 • avatar

  K-DramaKween

  |8 dni temu
  głupota ludzka nie zna granic - to o tobie jak nie wiesz jak odpalić film po prostu
 • avatar

  GoldenAgeGuru

  |9 dni temu
  film fajny ale reklam dużo, ale i tak jak na to ze za free to przeboleje
 • avatar

  Madziaifilmy

  |12 dni temu
  Mega super fajne spoko ale po skunie byłoby lepiej heheh
 • avatar

  IndieInnovator

  |13 dni temu
  Zaje….. fajny :)

Black Adam Obsada

Black Adam Trailer

Spis treści

Jakie są najlepsze supermoce Black Adama?

Black Adam, superbohater (albo złoczyńca?) rodem z komiksów DC, dysponuje niezwykle potężnym arsenałem nadludzkich umiejętności. Od nadludzkiej siły, przez niesamowitą zwinność i prędkość, aż po magiczną umiejętność latania. Jedną z jego najgroźniejszych mocy jest zdolność do niemal natychmiastowego przeniesienia się z miejsca na miejsce - teleportacja. W ten sposób może pojawić się wszędzie tam, gdzie rozegrać ma się akcja.

Nie można jednak zapomnieć o olbrzymiej wytrzymałości Black Adama. Jako istota obdarzona mocami przez starożytnych bogów, jest praktycznie nie do powstrzymania dla zwykłych śmiertelników. Rzadko jakakolwiek broń może wyrządzić mu poważne szkody. Do tego wszystkiego dochodzi zdolność do panowania nad naładowaną magicznie błyskawicą, którą potrafi zarówno przywoływać, jak i nią kontrolować.

Niepokonany bohater czy największy wróg ludzkości?

Jedną z największych tajemnic związanych z Black Adamem jest kwestia tego, po czyjej stronie tak naprawdę staje. Czy zamierza używać swych mocy w obronie ludzkości, czy może raczej jest jej największym zagrożeniem? Przyglądając się fabuły cały film Black Adam z lektorem pl cda-hd.net, możemy być świadkami ukazania obu tych twarzy.

Image Black Adam film online

Bohaterowie kontra złoczyńcy - kto jest po dobrej stronie?

Black Adam z pewnością nie jest typowym bohaterem, jakich przyzwyczaili nas twórcy ze stajni DC i Marvela. Jego metody działania są mocno kontrowersyjne, a granica między dobrem a złem niejednokrotnie wydaje się niewyraźna. Z jednej strony mamy do czynienia z istotą niemal wszechmocną, której nadrzędnym celem jest wymierzanie sprawiedliwości. Z drugiej jednak, Black Adam Black Adam online nie przebiera w środkach, aby osiągnąć swoje cele. Giną w tym niewinni ludzie, a stopień zniszczeń jest często ogromny.

Niejednokrotnie przeciwnikami tytułowego Black Adama są członkowie kultowej formacji superbohaterów - Justice League. Black Adam z napisami pl to istota tak potężna, że nawet połączone siły Batmana, Supermana, Wonder Woman i pozostałych bohaterów nie są w stanie powstrzymać go przed dokonywaniem tego, co uważa za słuszne. Opowieść Black Adama przykuwa uwagę widzów właśnie za sprawą tego niejednoznacznego charakteru głównego bohatera.

Gdzie obejrzeć cały film Black Adam za darmo?

Poszukiwania miejsca, gdzie można legalnie i bezpłatnie obejrzeć cały film Black Adam, mogą się okazać dość żmudne. Jako jedna z najbardziej wyczekiwanych premier komiksowego uniwersum DC, produkcja ta raczej szybko nie pojawi się na darmowych platformach streamingowych. Najbezpieczniejszą opcją pozostaje nabycie biletu na projekcję kinową lub zakup cyfrowej kopii na legalnych platformach VOD.

Dla nieco bardziej cierpliwych widzów, alternatywą może być poczekanie na debiut Black Adama w cda-hd.net. Mimo że nie jest to platforma oferująca dostęp całkowicie za darmo, szeroka oferta filmowa i serialowa w rozsądnej cenie przyciąga mnóstwo fanów dobrej rozrywki. Ponadto, serwis cda-hd.net oferuje wiele tytułów z lektorem lub napisami PL, co może znacznie uatrakcyjnić seans dla widza nieznającego języka oryginalnej wersji.

Czy ekranizacja komiksów DC się udała?

Adaptacje komiksów na duży ekran zawsze stanowią ogromne wyzwanie dla filmowców. Podobnie jest w przypadku najnowszej produkcji z uniwersum DC - Black Adama. Widowisko to po raz pierwszy przybliża widzom historię tytułowego antybohaterskiego supermocarza. Oceny krytyków i fanów są mocno podzielone - jedni chwalą twórców za odwagę i świeże podejście, inni krytykują zbyt mroczny ton opowieści.

Nie ulega jednak wątpliwości, że cały film Black Adam z lektorem PL cda-hd.net to solidna dawka efektów specjalnych, widowiskowych walk i ciekawych przemyśleń na temat sprawiedliwości. Dwayne Johnson w roli głównej dał prawdziwą petardę - jego charyzma nadała bohaterowi odpowiedniej mocy i srogości. Chociaż niektóre wątki mogły zostać trochę lepiej rozwinięte, całościowo produkcja ta wypadła dość obiecująco na tle innych komiksowych hitów.

Image Black Adam 2022

Black Adam na tle innych produkcji DCEU

Uniwersum filmowe DC od lat zmagało się z falami krytyki i nierównymi ocenami kolejnych odsłon przygód superbohaterów. Fani wielokrotnie zarzucali twórcom brak spójności, mroczny nastrój i zbyt brutalne potraktowanie niektórych postaci. Black Adam z pewnością wpisuje się w te zarzuty, jednocześnie będąc dość odświeżającą odsłoną, która pokazuje zupełnie nowe oblicze świata DC.

Black Adam online to z jednej strony bardzo widowiskowe i efektowne dzieło, które wzbudza respekt samą skalą realizacji. Z drugiej jednak mamy do czynienia z historią antybohaterem, który nie przebiera w środkach i nie zawsze kieruje się najwyższymi moralnymi zasadami. Ta dwoistość charakteru głównego bohatera z pewnością przyczyniła się do podzielenia zdań wśród widzów.

Dlaczego ta historia tak bardzo poruszyła widzów?

Jednym z kluczowych powodów, dla których Black Adam zdobył tak szerokie grono fanów na całym świecie, jest uniwersalność i aktualność głównego przesłania tej opowieści. Historie superbohaterskie od zawsze przecież były metaforami rzeczywistych ludzkich problemów i dylematów. Tym razem uwaga skupia się na zmaganiach człowieka ze swoimi mrocznymi pragnieniami i pokusą nadużywania posiadanej mocy.

Władza zwykle kusi do nadużyć

Black Adam wchodzi w posiadanie olbrzymiej siły, która może być użyta tak samo do obrony cywilów, jak i do pomszczenia krzywd minionych lat. Ten dylemat moralny - czy sam fakt bycia superbohaterem uprawnia do samosądów i bezwzględnego traktowania wrogów - stanowi oś fabuły i zmusza widza do refleksji. Tak wielka władza często bowiem kusi do nadużyć.

Fani z całego świata mogli utożsamić się z tą historią, widząc w niej uniwersalne przesłanie o potrzebie równowagi między ideałami sprawiedliwości a przestrzeganiem zasad humanitaryzmu. Niewykluczone, że odbiło się to na wyniku box office i ogromnej popularności tej produkcji z cda-hd.net.

Podobne filmy do Black Adam

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 5943

Udostępnij