close icon
page-title
Bez urazy
Bez urazy

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: No Hard Feelings
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Excellent Cadaver

Bez urazy CDA HD • Lektor PL • Gdzie obejrzeć?

star6.8
2625Ocen
date2023
loader

Bez urazy Recenzje

 • avatar

  Bacha

  |4 godziny temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  SerialowaZuza

  |1 dzień temu
  XD dla ludzi co nie czają jak oglądać i tylko narzekają
 • avatar

  BingeBuddy

  |4 dni temu
  oglądam jednocześnie to i Akademia Pana Kleksa leci na drugim ekranie bo kolega mówi że to gniot
 • avatar

  K-DramaKween

  |4 dni temu
  głupota ludzka nie zna granic - to o tobie jak nie wiesz jak odpalić film po prostu
 • avatar

  Madziaifilmy

  |4 dni temu
  Mega super fajne spoko ale po skunie byłoby lepiej heheh
 • avatar

  IndieInnovator

  |5 dni temu
  Zaje….. fajny :)
 • avatar

  GoldenAgeGuru

  |5 dni temu
  film fajny ale reklam dużo, ale i tak jak na to ze za free to przeboleje
 • avatar

  IziMovie1

  |10 dni temu
  Zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!

Bez urazy Obsada

Bez urazy Trailer

Spis treści

Gdzie możesz obejrzeć cały film Bez urazy za darmo?

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie świetnej komedii Bez urazy online za darmo, masz kilka opcji. Jedną z nich jest odwiedzenie witryny cda-hd.net, gdzie możesz legalnie obejrzeć cały film Bez urazy z lektorem lub napisami po polsku. Inne popularne serwisy streamingowe również oferują tę produkcję, ale niektóre wymagają opłaty lub wykupienia subskrypcji.

Image Bez urazy film online

O czym opowiada fabuła hitu Bez urazy?

Bez urazy to opowieść o Maddie, młodej kobiecie borykającej się z kłopotami finansowymi. Decyduje się podjąć nietypową pracę, która polega na umówieniu się z nieśmiałym 19-letnim Percym. Zamożni rodzice chłopaka mają nadzieję, że Maddie pomoże mu wyjść z skorupy przed rozpoczęciem studiów. W trakcie realizacji tego zadania bohaterka odkrywa jednak coś zaskakującego.

Film zręcznie łączy elementy komedii romantycznej z intrygującą fabułą, niejednokrotnie zaskakując widza nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Bez urazy z pewnością dostarczy wielu śmiesznych i zabawnych sytuacji, ale też poruszy ważne tematy dotyczące autentyczności relacji międzyludzkich.

Dlaczego ta komedia od Excellent Cadaver powinna znaleźć się na twojej liście do obejrzenia?

Bez urazy od Excellent Cadaver to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników dobrej komedii. Mimo lekkiej i zabawnej formuły, film porusza ważne kwestie związane z akceptacją siebie i szczerością w relacjach międzyludzkich. Doskonała gra aktorska, inteligentny humor i zaskakująca fabuła sprawiają, że Bez urazy wyróżnia się na tle innych komedii ostatnich lat.

To także doskonała propozycja dla widzów ceniących sobie oryginalne pomysły i nieszablonowe podejście do konwencji filmowych. Bez urazy udowadnia, że można z powodzeniem łączyć lekką rozrywkę z głębszymi przesłaniami, biorąc widza w intrygującą podróż pełną humorystycznych zwrotów akcji.

Maddie - nietypowa bohaterka komedii Bez urazy. Kim jest ta fascynująca postać?

W filmie Bez urazy główną rolę gra Maddie, postać która wyróżnia się spośród typowych bohaterek komedii romantycznych. To silna, niezależna kobieta, która nie boi się podejmować kontrowersyjnych decyzji, by osiągnąć swoje cele. Choć początkowo przyjmuje nietypową pracę z przyziemnych powodów finansowych, stopniowo odkrywa w sobie prawdziwą odwagę i szczerość.

Maddie jest postacią wielowymiarową, łączącą w sobie zarówno poczucie humoru, jak i głębokie rozterki egzystencjalne. Jej przygody z nieśmiałym Percym stanowią nie tylko źródło komicznych sytuacji, ale też pozwalają dostrzec prawdziwe oblicze bohaterki - silnej, autentycznej kobiety, która wie czego chce od życia.

Image Bez urazy 2023

Obsada i twórcy filmowej rewelacji roku - Bez urazy

Za sukcesem Bez urazy stoi znakomity zespół twórców oraz obsada złożona z utalentowanych aktorów. Reżyserem tej komedii jest ceniony Excellent Cadaver, który już wcześniej udowodnił swoje umiejętności w odmiennych gatunkowo produkcjach. Scenariusz napisany został przez doświadczonych scenarzystów, doskonale operujących humorem i potrafiących stworzyć wiarygodne, barwne postacie.

W rolę Maddie wcieliła się znakomita aktorka, znana ze swych charyzmatycznych kreacji. Partneruje jej młody, obiecujący talent wcielający się w nieśmiałego Percyego. Obsadę uzupełniają rozpoznawalni aktorzy charakterystyczni, dodający całości smaczku swą bogatą gamą środków wyrazu.

Ciekawostki ze światowej premiery Bez urazy, których nie możesz przegapić

Światowa premiera Bez urazy odbyła się w prestiżowej sali kinowej, na której pojawiły się liczne gwiazdy oraz twórcy filmu. Czerwony dywan zapełnił się fanami wyczekującymi na spotkanie ze swoimi ulubionymi aktorami. Podczas premiery nie zabrakło zabawnych anegdot opowiadanych przez obsadę i ekipę, które już na starcie rozbudziły apetyt na obejrzenie tej komedii.

Cały film Bez urazy online z lektorem lub napisami można już oglądać za darmo na cda-hd.net i wybranych serwisach streamingowych. Dla fanów, którzy nie mogą się doczekać, przygotowano też specjalną galerię zdjęć z planu i kulisów powstawania tej wyjątkowej produkcji.

Podobne filmy do Bez urazy

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2625

Udostępnij