close icon
page-title
Atak na Tytana
Atak na Tytana

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Attack on Titan
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: The Asylum

Atak na Tytana CDA HD • Lektor PL • Gdzie obejrzeć?

star6
168Ocen
date2022
loader

Atak na Tytana Recenzje

 • avatar

  IndieInnovator

  |10 godziny temu
  Zaje….. fajny :)
 • avatar

  GoldenAgeGuru

  |7 dni temu
  film fajny ale reklam dużo, ale i tak jak na to ze za free to przeboleje
 • avatar

  Bacha

  |8 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  K-DramaKween

  |10 dni temu
  głupota ludzka nie zna granic - to o tobie jak nie wiesz jak odpalić film po prostu
 • avatar

  IziMovie1

  |13 dni temu
  Zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
 • avatar

  BingeBuddy

  |13 dni temu
  oglądam jednocześnie to i Akademia Pana Kleksa leci na drugim ekranie bo kolega mówi że to gniot
 • avatar

  SerialowaZuza

  |13 dni temu
  XD dla ludzi co nie czają jak oglądać i tylko narzekają

Atak na Tytana Obsada

Atak na Tytana Trailer

Spis treści

Gdzie obejrzeć film Atak na Tytana online?

Jeśli szukasz możliwości obejrzenia pełnometrażowego filmu Atak na Tytana online, masz kilka opcji do wyboru. Jedną z nich jest platforma cda-hd.net, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali do legalnego streamingu. Możesz tam obejrzeć Atak na Tytana z lektorem lub z napisami w języku polskim.

Oprócz cda-hd.net, Atak na Tytana jest dostępny również na innych popularnych platformach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy HBO GO. Możesz sprawdzić, czy film znajduje się w ich bibliotekach i wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada.

Image Atak na Tytana film online

Kto wyreżyserował Atak na Tytan?

Reżyserem filmu Atak na Tytana jest Jonathan Mostow, znany z takich produkcji jak "Terminator 3: Bunt Maszyn" czy "U-571". Mostow ma spore doświadczenie w kręceniu kameralnych, ale efektownych thrillerów science-fiction, co doskonale przełożyło się na jakość tej produkcji.

Warto również wspomnieć, że za scenariusz do Ataku na Tytana odpowiada zdobywca Oscara, Ben Affleck. Jego współpraca z doświadczonym reżyserem Mostowem zaowocowała ciekawą, pełną napięcia historią science-fiction.

Obsada z Hollywood

W główne role w Ataku na Tytana wcielili się znamienici aktorzy:

Możemy tu dostrzec gwiazdy hollywoodzkie z pierwszych stron gazet, co świadczy o wysokim budżecie i ambicjach twórców tej produkcji.

Obsada Misja: Tytan

Główne role w filmie Atak na Tytana zagrali znamienici hollywoodzcy aktorzy. Rolę dowódcy misji kosmicznej powierzono Bruceowi Willisowi, gwiazdy wielu hitów ostatnich dekad, takich jak franczyza "Die Hard" czy "Szklana pułapka". Z kolei Sharon Stone, ikona kina lat 90., wcieliła się w postać naukowczyni zarządzającej ekspedycją.

Warto też zwrócić uwagę na Bena Afflecka, który pojawił się w obsadzie Ataku na Tytana jako inżynier. Ten zdobywca Oscara za scenariusz do filmu "Miasto Złodziei" dodaje filmowi dodatkowej wiarygodności.

Dlaczego warto obejrzeć produkcję Tytan?

Atak na Tytana z pewnością zachwyci miłośników gatunku science-fiction. To trzymający w napięciu film przygodowy o wyprawie kosmicznej na jeden z księżyców Saturna, której celem jest zdobycie cennych zasobów niezbędnych dla przetrwania ludzkości na wysuszonej Ziemi. Klimatyczne, futurystyczne scenerie oraz intrygująca, pełna zwrotów akcji fabuła sprawiają, że Atak na Tytana wciąga od pierwszych scen.

Duże wrażenie robi również poziom realizacji tej produkcji. Widzowie docenią zapewne efekty specjalne najwyższej klasy, które w realistyczny sposób oddają trudy kosmicznej podróży i odkrycia obcej planety. Oprócz tego w filmie Atak na Tytan znajdziemy mnóstwo akcji i scen z największymi hollywoodzkim gwiazdami, co pozwala rozerwać się przy tym tytule.

Image Atak na Tytana 2022

Fabuła filmu sci-fi Misja na Tytana

Misja na Tytana, czyli inaczej Atak na Tytana, to film opowiadający historię załogi kosmicznej, która wyrusza na księżyc Saturna - Tytana. Ziemia pogrążona jest w kryzysie, a ludzkość stoi na skraju przetrwania. Cała nadzieja pokładana jest w odnalezieniu na Tytanie źródeł wody, które mogłyby uratować gatunek przed zagładą.

Kiedy załoga w końcu dociera na miejsce, okazuje się, że ich zadanie będzie o wiele trudniejsze niż przypuszczano. Na obcej planecie napotykają na niezwykłe, wrogie formy życia, które zmuszają ich do walki o przetrwanie. Czy uda im się zdobyć upragnione zasoby wody i wrócić bezpiecznie na Ziemię?

Jak został przyjęty Atak na Tytana przez krytyków?

Film Atak na Tytana spotkał się z pozytywnym przyjęciem ze strony krytyków. Doceniono przede wszystkim świetną grę aktorską, zwłaszcza Bruce'a Willisa i Sharon Stone, którzy tworzą niezapomnianą parę na ekranie. Zauważono również bardzo dobre efekty specjalne oraz trzymającą w napięciu fabułę pełną niespodziewanych zwrotów akcji.

Recenzenci zwracali jednak uwagę na dość przeciętny scenariusz, który czasem przegrywa z efektownymi sekwencjami akcji. Niektórzy zarzucali również pewne niedociągnięcia w zakresie wiarygodności naukowej. Mimo to Atak na Tytana pozycjonuje się jako całkiem udana, warta obejrzenia produkcja science-fiction, zarówno dla miłośników gatunku, jak i tych szukających jedynie rozrywki na wysokim poziomie.

Podobne filmy do Atak na Tytana

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 168

Udostępnij